تبلیغات

ظروف کاغذی سرمایه گذاری سود آور

۰
تولید ظروف یکبارمصرف کاغذی بسیار سودآور و در حال گسترش است. تحقیقات انجام شده میگوید مواد پلاستیکی حدودا ۳۰۰ سال در طبیعت باقی می‌مانند و برخی دیگر گفته اند حدودا ۵۰۰ سال در طبیعت می‌مانند و تجزیه نمی‌شوند، اما برخی کارشناسان صنعت پلاستیک محاسبات را غیرواقعی می‌دانند و می‌گویند مدت تجزیه مواد پلاستیکی  نهایتا 100 سال است.
 با این حال فارغ از اینکه کدام عدد به واقعیت نزدیک ‌تر است باید بدانیم استفاده از ظروف یکبارمصرف پلاستیکی اتفاق خطرناکی در دهه‌های اخیر جهان است که نه‌ تنها در ایران، بلکه در سایر نقاط دنیا مشکلات بسیاری برای صنعت و محیط ‌زیست بوجود آورده است.
با این حال در دنیا گام های جدیدی برداشته شده که در ایران نیز قابل مشاهده است و البته هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب راه بسیار درازی را در پیش داریم. با این حال استفاده از ظروف یکبارمصرف پلاستیکی در دنیا در حال فراموشی است و متاسفانه در ایران  هنوز شاهد مصرف بی رویه این محصولات هستیم البته به تازگی گام های اولیه جهت حذف ظروف یکبار مصرف پلاستیکی برداشته شده است.
هم اکنون باید مصرف اصلی ظروف یکبار مصرف به نوع ظروف یکبار مصرف کاغذی تغییر پیداکند چرا که خطرات و مضرات ظروف یکبار مصرف پلاستیکی خیلی زیاد است. نگاهی به وضعیت واردکنندگان ماشین آلات ظروف یکبار مصرف کاغذی و تولید شدن این محصولات بیشتر از گذشته ما را با این سرمایه گذاری پر سود آشنا می کند.


لیوان کاغذی
ادامه مطلب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر