تبلیغات

مراحل تولید لیوان کاغذی

۰

مراحل تولید لیوان کاغذی (از ابتدا تا انتها)
1.ابتدا کاغذ توسط دستگاه روکش دار کننده ماده پلی اتیلن دار روکش می گردد.( در صورتی که کاغذ به صورت یک طرفه روکش شود آن را سینگل و در صورتی که دو طرف آن روکش شود آن را دابل می نامند.

2. بعد از روکش دار شدن ، کاغذ روکش دار شده در ابعاد سفارش داده شده برش داده می شود.
3. بعد از طی این دو مرحله (وآماده کردن طرح مورد نظر توسط دستگاه چاپ)، چاپ طرح های دلخواه بر روی کاغذ صورت می گیرد.(طرح دلخواه می تواند اختصاصی باشد یعنی توسط مشتری سفارش داده شده که بر اساس لوگو یا آرم شرکت و.... توسط طراح از قبل طراحی شده و پس از تایید مشتری به دستگاه چاپ داده می شود. و همچنین می تواند یک طرح معمولی باشد که برای استفاده عموم چاپ می شود.)
لیوان کاغذی
4. از دستگاه برش به منظور برش صفحه کاغذ به کاغذ بدنه ظرف(استروک)استفاده می شود و کاغذ چاپ شده به صورت استروک در می آید.
5. با استفاده ازماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی ظروف کاغذی مورد نظر به صورت اتوماتیک تولید می گردد. هر دستگاه یک اپراتور نیاز دارد و  وظیفه ی این اپراتور قرار دادن کاغذ استروک شده ظروف در محل ورودی دستگاه و رول کف ظروف در محل تعبیه شده و در نهایت جمع آوری ظروف تولید شده می باشد.

ماشین آلات ظروف یکبار مصرف کاغذی در واقع همان دستگاه فرم دهی لیوان کاغذی است که به آن دستگاه تولید لیوان کاغذی هم می گویند. ماشین آلات تولید لیوان کاغذی دستگاهی اتوماتیک و چند ایستگاهه است. منظور از چند ایستگاهه بودن دستگاه این است که هر کدام از مراحل مربوط به تولید لیوان کاغذی بصورت پیوسته و پشت سرهم انجام میشود.

  ماشین آلات ظروف یکبار مصرف

  ادامه مطلب

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر