تبلیغات

لیوان کاغذی تبلیغاتی

۰

لیوان کاغذی تبلیغاتی

همه ما بارها از لیوان یکبار مصرف کاغذی، ماگ و لیوان کاغذی تبلیغاتی استفاده کرده ایم. چای و قهوه از پر طرفدارترین نوشیدنی ها در جهان هستند و در کشور عزیزمان ایران نوشیدن چای قسمتی جدا نشدنی از زندگی و فرهنگ ما را تشکیل داده است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی در اشکال، طرح ها و جنس های بسیار متنوعی همچون لیوان پلاستیکی، لیوان سرامیکی، لیوان شیشه ای، لیوان چینی، لیوان یکبار مصرف کاغذی، لیوان فلزی و ماگ وجود دارند و در هر مکانی دیده می شوند.

برای تبلیغ برند، لوگو، شعار و محصول خود چه جایی بهتر از لیوان کاغذی تبلیغاتی سراغ دارید؟ تنوع بسیار بالا در طرح ها و رنگ بندی ها و همچنین فضای بسیار مناسب و عالی جهت چاپ لیوان تبلیغاتی این امکان را به ما می دهد تا از طرح ها و ایده های خلاقانه برای ایجاد یک هدیه تبلیغاتی مفید و خلاقانه و تأثیرگذار استفاده نماییم.

از طرفی لیوان کاغذی تبلیغاتی همیشه مورد استفاده مخاطبین می باشد. بنابراین به راحتی و با میل و اشتیاق از طرف آن ها پذیرفته و مورد استفاده قرار می گیرند. طبیعتا تبلیغ ما هم به سادگی در مکان های مورد نظر راه یافته و میزان عملکرد و تأثیرگذاری این هدیه تبلیغاتی را بالا می برد.

انواع مختلفی از چاپ و حک را می توان بر روی انواع لیوان کاغذی تبلیغاتی انجام داد. برای لیوان های پلاستیکی، شیشه ای و چینی، روی چوب، پلکسی و تندیس، سنگ و کاشی و سرامیک، روی مقوا و کاغذ، مواد پلاستیکی و … از چاپ تامپو استفاده می شود. چاپ تامپو فضای چاپ کوچکی را با رنگ های تفکیکی و جدا از هم و یا به صورت تک رنگ ایجاد می نماید.

برای چاپ لیوان تبلیغاتی با طرح های بزرگتر و چند رنگ مثل چاپ تصاویر می توان از چاپ انتقالی سابلیمیشن بر روی لیوان سابلیمیشن (لیوان سرامیکی با پوششی مخصوص برای جذب و انتقال حرارت) استفاده کرد.

امکان چاپ عکس و تصویر به صورت تمام رنگی وجود دارد که در صورت استفاده از طراحی مناسب و زیبا میزان تأثیرگذاری و جذابیت تبلیغات شما را صد چندان می نماید. برای تبلیغ روی لیوان های فلزی و ماگ نیز از سیستم حک لیزر می توان سود جست.

شاید بپرسید که استفاده از کدام لیوان به عنوان هدیه تبلیغاتی بهتر است؟

در ابتدای کار باید مشخص کنیم که بودجه مورد نظر برای هر هدیه تبلیغاتی چقدر است؟

و همچنین تبلیغات به چه منظور و برای چه زمانی قرار است که کارایی داشته باشد؟

مشخص است که لیوان کاغذی تبلیغاتی ارزان تر است. همچنین امکان چاپ سراسری بر روی آن به صورت چاپ افست وجود دارد. چاپ لیوان کاغذی ابتدا بر روی مقوای مسطح انجام شده و پس از قالب زدن و برش به وسیله ماشین آلات ظروف یکبار مصرف ساخته می شود. بنابراین بهتر است از لیوان کاغذی تبلیغاتی در تیراژهای بالا و در مراسم و همایش ها و رویدادهای اجتماعی استفاده کرد. طبیعتا این هدیه یک بار مصرف بوده و عمر تبلیغی بسیار کوتاهی دارد.

ادامه مطلب:

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر